Bestuur

Bestuursfunctie Naam Telefoonnummer E-mail
Voorzitter Leon Roos 06 – 51838294 rynoord@kliksafe.nl
Penningmeester
Hanneke Alblas 0294 – 741021 of 06-29942319 coosalblas8@gmail.com
Bestuurslid Foktechnische zaken, Keuring Nederland en TES-dag Bertus Laan 0224 – 541385 wolfederatie-west@kpnmail.nl
Bestuurslid Belgische zaken en keuringen België Maarten Vantilt 0032 – 476567256 vantiltmaarten@hotmail.com
Secretaris Phil Burggraaff 06 – 30047988 info@texelaar.info
Werkgroepen / commissies Naam Telefoonnummer E-mail
Werkgroep Foktechnische zaken Henk Koopman 0593 – 525945 henk.janny@kpnmail.nl
Bertus Laan 0224 – 541385 wolfederatie-west@kpnmail.nl
Wim Anholts 0524 – 532254 anholts87@gmail.com
Sake Vellenga 0595 – 439536 sakevellenga@gmail.com
Martin van Aken 0315 – 323323 martinvakaken@planet.nl
Inspecteurs Marten Mulder 0593 – 331609 mulder.marten@planet.nl
Frank Palmen 046 – 4431346 texelaarfokker@planet.nl
Cees Pauw 0299 – 681538
Ben Thys 0032 – 499219286 ellen.ben.thys@hotmail.be
Jacob Worp 0229 – 591534 reuzeworp@hotmail.com
Werkgroep Keuring Nederland
Pieter Boer 0521 – 597397 oosteresweg2@hotmail.com
Bert Bramer 0546 – 644557 a.bramer@hetnet.nl
Joop Krabbenborg 0544 – 351539 joop@krabbenborg.org
Bertus Laan 0224 – 541385 wolfedratie-west@kpnmail.nl
Henk Bies 0592 – 656335 h.bies@hetnet.nl
Coos Alblas 0294 – 741021 coosalblas8@gmail.com
Werkgroep Prijskamp België Johan Dossche 0032 – 93742323 johandossche@telenet.be
Christoph Jacobs 0032 – 478267790 christoph.jacobs@skynet.be
Jaak Stals 0032 – 495897667 jaak-stals@hotmail.com
Stijn Thijs 0032 – 496703283 stijn-thijs@hotmail.com
Ben Thys 0032 – 499219286 ellen.ben.thys@hotmail.be
Laurent Vanhamme 0032 – 498433478 laurent.vanhamme62@gmail.com
Maarten Vantilt 0032 – 476567256 vantiltmaarten@hotmail.com
Arbitrage commissie: Laurent Vanhamme 0032 – 498433478 laurent.vanhamme62@gmail.com
Wim Visscher 038 – 4470740 g.visscher6@upcmail.nl
Gerrit Vos 0528 – 391478 snavelhof@gmail.com
Kascontrole commissie: Richard Olde Veldhuis 074 – 3763512 olde.sandberg@gmail.com
Arend Jan Westendorp 053 – 4281401 a.westendorp1@hetnet.nl
Ereleden Telefoonnummer E-mail
Frank Palmen 046 – 4431346 texelaarfokker@planet.nl
Freek Heuvelman 06 – 29240658 f.heuvelman@kpnmail.nl
Patrick Piters 0481 – 841755 p.piters@upcmail.nl
Reglementen
Statuten
Huishoudelijk reglement
Fokreglement