Bestuur

Bestuursfunctie Naam Telefoonnummer E-mail

Voorzitter

Ricardo Wervenbos 06-46037778 ricardowervenbos@gmail.com

Belgische zaken en keuringen België

Ricardo Wervenbos 06-46037778

ricardowervenbos@gmail.com

Bestuurslid Financiële zaken

Wouter de Leeuw 06-21839635

wouter.deleeuw@kpnmail.nl

Bestuurslid Foktechnische zaken

Martin van Aken 06-51713669 martinvanaken@planet.nl

Bestuurslid Keuringen, TES dag

Arend Jan Westendorp 053-4281401 a.westendorp1@hetnet.nl
Secretaris Bastiaan Dorgelo 06-13414010 info@texelaar.info
Werkgroepen / commissies Naam Telefoonnummer E-mail
Werkgroep Foktechnische zaken Henk Koopman 0593 – 525945 henk.janny@kpnmail.nl
Bertus Laan 0224 – 541385 wolfederatie-west@kpnmail.nl
Wim Anholts 0524 – 532254 anholts87@gmail.com
Wouter de Leeuw 0487- 507247 wouter.deleeuw@kpnmail.nl
Martin van Aken 0315 – 323323 martinvanaken@planet.nl

Inspecteurs
Frank Palmen 046 – 4431346 texelaarfokker@planet.nl
Gerrit Crum 06 – 21935070 gerritcrum@live.nl
Ben Thys 0032 – 499219286 ellen.ben.thys@hotmail.be
Jacob Worp 0229 – 591534 reuzeworp@hotmail.com
Richard Olde Veldhuis 06-21813454 olde.sandberg@gmail.com
Werkgroep Keuring Nederland Henk de Ronde 0345-501789 hnderonde@hetnet.nl
Arend Jan Westendorp 053 – 4281401 a.westendorp1@hetnet.nl
Bertus Laan 0224 – 541385 wolfedratie-west@kpnmail.nl
Rene Bruil 055 – 5415007 info@bruil-interieur.com
Pieter Boer 0521 – 597397 oosteresweg2@hotmail.com
Werkgroep Prijskamp België Ben Thys 0032 – 499219286 ellen.ben.thys@hotmail.be
Laurent Vanhamme 0032 – 498433478 laurent.vanhamme62@gmail.nl
Andre Lardennois 0032 – 477292812 lardennois.a@gmail.com
Jaak Stals 0032 – 495897667 jaak-stals@hotmail.com
Arbitrage commissie: Laurent Vanhamme 0032 – 498433478 laurent.vanhamme62@gmail.com
Henk de Ronde 0345-501789 hnderonde@hetnet.nl
Gerrit Vos 0528 – 391478 snavelhof@gmail.com
Kascontrole commissie: P. Boer
D. Anholts
Ereleden Telefoonnummer E-mail
Frank Palmen 046 – 4431346 texelaarfokker@planet.nl
Freek Heuvelman 06 – 29240658 freekheuvelman54@gmail.com
Patrick Piters 0481 – 841755 pap.piters@outlook.com
Reglementen
Statuten
Fokprogramma
Huishoudelijk reglement
Fokreglement